Kamera do obserwacji psa - Interaktywna kamera do podglądania psa

Petalk monitorowanie zachowania psa
  • nowość
Cena: 1 149,99 zł 1149.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Nowość na polskim rynku!

Kamera interaktywna do obserwacji psa.

Petalk to kamera, która jest stworzona specjalnie dla rodzin posiadających w domu psa lub inne zwierzę domowe.

Jesteśmy w ciągłym kontakcie z rodzina i przyjaciółmi, ale ciężko jest nam się skontaktować z naszym ukochanym psem.

Kiedy wychodzimy na cały dzień do pracy czy szkoły nasz pies zostaje sam.

Dzięki Petalk piesek nigdy nie będzie czuł się samotny, mimo, że nie ma nas obok.

Kamera do podglądania psa, który został sam w domu.

Czy zastanawiałeś się kiedyś co robi Twój pies podczas Twojej nieobecności w domu? 

Buszuje, spaceruje, bawi się, a może po prostu śpi?

Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu jakim jest interaktywna kamera dla zwierząt domowych od teraz możesz być w ciągłym kontakcie ze swoim pupilem. Wystarczy, że podłączysz kamerkę do prądu oraz sieci internetowej, a na ekranie swojego telefonu od razu możesz obserwować swojego pupila, ale to jeszcze nie wszystko. 

Dzięki powiadomieniom o aktywności, otrzymasz alert jeśli sensor ruchu w kamerze wykryje ruch. Sam możesz ustawić kiedy chcesz otrzymywać powiadomienia czy tylko jeśli Twój pies przejdzie się po pokoju, a może dopiero wtedy kiedy jest aktywny przez dłuższy czas. 

Mało? Dodatkowo kamerka do obserwacji zwierząt domowych umożliwia zdalne podanie psu smakołyka. Tak! Od teraz możesz się bawić ze swoim psem nawet jeśli nie ma Cię w domu! 

 

Wynajem kamerki interaktywnej do podglądania psa.

Oferujemy możliwość wynajmu kamerki! Jest to alternatywa dla osób, które nie potrzebują urządzenia na stałe np. w trakcie choroby pupila lub w czasie nauki zostawania psa samego w domu. Jeśli jesteś zainteresowany wynajmem urządzenia prosimy o kontakt pod adresem sklep@wesolelapy.pl 

 

Jak działa Petalk:

Podgląd na żywo w wersji HD – możesz zobaczyć co Twój psiak robi, ale również mówić do niego, kiedy jesteś poza do domem

Podajnik smakołyków/karmy- Możesz bawić się ze swoim psem zdalnie podając mu smakołyki podczas podróży czy przerwy w pracy. Przyniesie mu to wiele frajdy w chwili, kiedy jest sam.

Czysty dwukierunkowy dźwięk – w momencie, kiedy Twój piesek broi lub niszczy rzeczy w mieszkaniu, zawołaj go oraz odwróć jego uwagę wyrzucając smakołyki.

Wykrywacz ruchu – Dzięki wykrywaczowi ruchu Twoja aplikacja automatycznie powiadomi Cię o aktywności Twojego pupila oraz zrobi zdjęcie.


Zapis zdarzenia alarmowego - Jeśli przegapisz komunikat przekazany przez aplikację, możesz sprawdzić, co się stało w tym czasie.

Użytkownicy - Urządzenie Petalk może jednocześnie używać aż 8 użytkowników.

Snap & Sharing – Dzięki temu narzędziu możemy podzielić się ze znajomymi psikusami czy zachowaniem naszego psa na portalach społecznościowych – w danej chwili.

Zobacz jak działa Petalk!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl